Mango HERO

Mango HERO zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena:

od 692 Kč do 798 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Mango HERO: RUN SYSTEM Univerzální upínací systém patentovaný výrobcem. Tento systém je tvořen prstencem, který obepíná hlavu a je připevněn na vnitřní straně skořepiny přilby. Upínací systém se utahuje pomoc... > více informací


Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
Skladem
Do 3 dnů

Mango HERO - popis

nahoru

RUN SYSTEM Univerzální upínací systém patentovaný výrobcem. Tento systém je tvořen prstencem, který obepíná hlavu a je připevněn na vnitřní straně skořepiny přilby. Upínací systém se utahuje pomocí kolečka v zadní části. Jeho otáčením po směru hodinových ručiček se upínací systém utahuje, naopak při otáčení kolečkem proti směru hodinových ručiček se systém povoluje. Tímto systémem lze tedy plynule nastavit vnitřní obvod (velikost) přilby podle individuální potřeby. Je to veliká výhoda u dětských přileb. Dítě muže přilbu používat i nikolik let přesto, že se mu zvětšuje obvod hlavy. CLOCK BUCKLE Pomocí tohoto systému lze utáhnout nebo povolit řemínek pod bradou pouze jednou rukou a tedy i za jízdy. To umožňuje cyklistovi např. během delšího stoupání do kopce rychle tento řemínek povolit a umožnit pohodlnijší jízdu a na kopci před sjezdem bez zastavení znovu utáhnout.

Výrobce Mango
Typ Dětská
Využití
Informace o parametru Využití
Silniční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mango HERO užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Náhradní díly jízdních kol nebo Cyklobrašny, Cyklistické tachometry, Sedačky na kolo.

Nejlevnější Mango HERO akční ceny - Levné Mango HERO

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Mango HERO stojí 692 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Mango HERO najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Cyklistické přilby.


Zkuste také...

Mango X-Ride

;