Mango Avenir

Cena produktu Mango Avenir není známa.

 

Popis produktu Mango Avenir: RUN SYSTEM Univerzální upínací systém patentovaný výrobcem. Tento systém je tvořen prstencem, který obepíná hlavu a je připevněn na vnitřní straně skořepiny přilby. Upínací systém se utahuje pomoc... > více informací


Mango Avenir - popis

nahoru

RUN SYSTEM Univerzální upínací systém patentovaný výrobcem. Tento systém je tvořen prstencem, který obepíná hlavu a je připevněn na vnitřní straně skořepiny přilby. Upínací systém se utahuje pomocí kolečka v zadní části. Jeho otáčením po směru hodinových ručiček se upínací systém utahuje, naopak při otáčení kolečkem proti směru hodinových ručiček se systém povoluje. Tímto systémem lze tedy plynule nastavit vnitřní obvod (velikost) přilby podle individuální potřeby. Je to veliká výhoda u dětských přileb. Dítě muže přilbu používat i nikolik let přesto, že se mu zvětšuje obvod hlavy. CLOCK BUCKLE Pomocí tohoto systému lze utáhnout nebo povolit řemínek pod bradou pouze jednou rukou a tedy i za jízdy. To umožňuje cyklistovi např. během delšího stoupání do kopce rychle tento řemínek povolit a umožnit pohodlnijší jízdu a na kopci před sjezdem bez zastavení znovu utáhnout.

Výrobce Mango
Využití
Informace o parametru Využití
BMX, MTB, Freestyle

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mango Avenir užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Náhradní díly jízdních kol nebo Cyklobrašny, Cyklistické tachometry, Rohy na kolo.

Nejlevnější Mango Avenir akční ceny - Levné Mango Avenir

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Mango Avenir stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Mango Avenir najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Cyklistické přilby.